Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (90 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Picture
km: រូបភាព

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Header
km: បឋម​កថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Count
km: រាប់

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Table
km: តារាង

en: Role
km: តួនាទី

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​

en: Find and manage content.
km: ស្វែង​រក និង​គ្រប់​គ្រង​មាតិកា ។

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
