Ziggurat (1.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (23 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: More
mg: Tohiny

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: People
mg: Olona

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
