Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (130 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Audio
oc: Àudio

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Picture
oc: Imatge

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Count
oc: Descompte

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Advanced
oc: Avançat

en: Media
oc: Mèdia

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Table
oc: Tablèu

en: Role
oc: Ròtle

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Close
oc: Tampar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Full
oc: Complet

en: Approved
oc: Aprovat

en: Token
oc: Geton (token)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: Middle
oc: Mitan

en: Alignment
oc: Alinhament

en: author
oc: autor

en: Entity
oc: Entitat

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Changed
oc: Modificat

en: Oldest first
oc: Los mai ancians d'en primièr

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Overrides
oc: Supplante

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: Permission
oc: Dreit

en: Grid
oc: Grasilha

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Print
oc: Impression

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Newest first
oc: Las mai recents d'en primièr

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Temporary
oc: Temporari

en: Citation
oc: Citacion

en: MIME type
oc: Tipe MIME

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Primary
oc: Primaire

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Not Approved
oc: Pas aprovat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Styles
oc: Estils

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Recent content
oc: Contengut recent

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: Taxonomy term page
oc: Pagina d'un tèrme de taxinomia

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître
