Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (157 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Count
sk: Počet

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Mobile
sk: Mobil

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Approved
sk: Schválené

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Middle
sk: Stredný

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Animation
sk: Animácia

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Print
sk: Tlačiť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Not Approved
sk: Neschválené

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Styles
sk: Štýly

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Modal
sk: Modálny

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Media name
sk: Názov média

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.
