Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (65 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: More
nn: Meir

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Picture
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Table
nn: Tabell

en: Role
nn: Rolle

en: Close
nn: Lukk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Member for
nn: Medlem i

en: People
nn: Folk

en: Blocked
nn: Blokkert

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Block description
nn: Beskriving av blokken

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Print
nn: Skriv ut

en: User account
nn: Brukarkonto

en: - All -
nn: - Alle -

en: Full content
nn: Heile innhaldet

en: Recent content
nn: Nyaste innhald

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.

en: Find and manage people interacting with your site.
nn: Finn og handsama folk som brukar nettstaden din.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nn: Handsama brukarkontoar, roller og rettar.
