Ziggurat (1.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Language
os: Æвзаг

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
