Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (83 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Parent
bg: Родител

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Picture
bg: Изображение

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Count
bg: Брой

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Table
bg: Таблица

en: Role
bg: Роля

en: Approved
bg: Потвърдени

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: Right
bg: Дясно

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Permission
bg: Разрешение

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна
