Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (72 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Attachment
sl: Priponka

en: Picture
sl: Slika

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Header
sl: Glava

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Count
sl: Število

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Close
sl: Zapri

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Print
sl: Natisni

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
