Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (174 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: Picture
cs: Obrázek

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Count
cs: Počet

en: Normal
cs: Normální

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Attributes
cs: Atributy

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Close
cs: Zavřít

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Approved
cs: Schváleno

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Approval status
cs: Stav schválení

en: Glossary
cs: Slovník

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Grid
cs: Mřížka

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Print
cs: Tisk

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Primary
cs: Primární

en: Video file
cs: Video soubor

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Color 1
cs: Barva 1

en: Color 2
cs: Barva 2

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Styles
cs: Styly

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.
