Ziggurat (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (62 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Language
kk: Тіл

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Path
kk: Жол

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Picture
kk: Сүрет

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Count
kk: Саны

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Table
kk: Кесте

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
