Zinble Drupal 8 Responsive Theme (1.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Email
ro: email

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Medium
ro: Mediu

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Tools
ro: Instrumente

en: Close
ro: Închideți

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
