Zinble Drupal 8 Responsive Theme (2.0.0) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Email
it: E-mail

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Medium
it: Medio

en: Phone
it: Telefono

en: Address
it: Indirizzo

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Tools
it: Strumenti

en: Close
it: Chiudi

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Status messages
it: Messaggi di stato

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
