Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-
