Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: - Select -
he: - בחירה -

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -
