Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
