Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -
