Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: - Select -
be: - Выбраць -
