Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: - Select -
da: - Vælg -

en: - Use default -
da: - Brug standard -
