Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
