Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
