Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: - Use default -
fr: - Utiliser la valeur par défaut -
