Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: - Select -
is: - Velja -

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
