Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -
