Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: - Use default -
es: - Usar predeterminado -
