Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -
