Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
