Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką
