Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha6) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Gap
de: Lücke

en: - Use default -
de: - Standard verwenden -
