Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
