Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -
