Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: - Select -
hi: - चुनें -
