Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -
