Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
