Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: - Select -
sv: - Välj -

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -
