Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -
