Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: - Select -
et: - Vali -

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -
