Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -
