Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
