Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: - Select -
jv: - Pilih -
