Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
