Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -
