Zodiac Style Plugin (1.0.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
