Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
