Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: - Select -
az: - Seçin -
