Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -
