Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -
