Zodiac Style Plugin (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: - Select -
id: - Pilih -

en: - Use default -
id: - Gunakan bawaan -
