Zodiac Style Plugin (1.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
