Zodiac Style Plugin (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
