Zoom on hover (1.1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Original image
de: Originalbild

en: Right
de: Rechts

en: Default Scale
de: Standardmäßge Skalierung

en: Inside
de: Innen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Wrapper class
de: Klasse für umgebende Elemente

en: Image style: @value
de: Bildstil: @value

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
